«

Yuga Labs, sırasıyla 24 milyon dolar ve 1.83 milyon dolar üreten Bored Ape Yacht Club ve Bored Ape Kennel Club NFT koleksiyonlarını açık artırmaya çıkardı.

Yuga Labs’ın 101 Bored Ape Yacht Club (BAYC) koleksiyonunun açık artırması, 24.39 milyon dolarlık kazanan bir teklifle beklentileri aştı.

İhale kapalı Eylül’de.10 ve daha önce koleksiyonun 12 milyon dolar ile 18 milyon dolar arasında olacağını tahmin eden prestijli müzayede evi Sotheby’s tarafından ağırlandı.

Mantar olmayan demet 101 sıkılmış maymun ve üç M1 ve üç M2 “Mutant serum” Nft’den oluşur. Sıkılmış bir maymun belirteci bir M1 veya M2 serumu ile birleştirildiğinde, sahibinin orijinal sıkılmış maymunun aynı özelliklerini koruyan ancak mutant bir biçimde tasvir eden yeni bir Mutant maymun NFT’SİNİ basmasını sağlar.

Serum Nft’lerini genellikle sahiplerine ücretsiz olarak gönderildiği için denklemden çıkarmak, koleksiyondaki her sıkılmış maymunun yayınlandığı sırada ortalama 241.000 $veya 69.4 eter (ETH) değerinde bir ortalama fiyatladeğerlendi.

Bu rakam, ikincil piyasadaki sıkılmış maymun Nft’lerinin taban fiyatının çok üzerinde, Opensea’dan gelen veriler ise yaklaşık 135.000 $değerinde minimum 38.99 ETH fiyatını gösteriyor.

Yuga Labs ayrıca, aynı gün NFT başına 18.150 dolarlık bir fiyatla 1.83 milyon dolarlık kazanan bir teklifle kapatılan yan projesi Bored Ape Kennel Club’ın 101 NFT koleksiyonunu da açık artırmaya çıkardı. Bu rakam sotheby’nin 1.5 milyon dolar ile 2 milyon dolar arasındaki tahminine düştü ve 3.09 ETH veya 10.700 $ ‘ lık opensea’daki taban fiyatını aştı.

Delaware merkezli Yuga Labs, bayc’yi 30 Nisan’da başlattı ve o zamandan beri oldukça popüler ve aranan bir proje haline geldi. NBA yıldızı Steph Curry gibi rakamlar, geçen Ayın sonlarında sıkılmış bir maymun NFT’Sİ için 55 ETH (191.000$) ödeyerek aped yaptı. MEtaverse oyun firması Sandbox, Eylül ayında 740 ETH’NİN (2.57 milyon$) rekor fiyatı için sıkılmış bir maymunu da yakaladı. 6.

Kum havuzu var NFT lazer gözleri bir deniz kaptan şapkası giyen bir Altın maymun gösteriyor. Bir Eylül. 8 blog yazısı firma, BAYC Nft’lerini oynanabilir avatarlar olarak metaverse’e taşımayı planladığını açıkladı.

“Avatar koleksiyonları, oyun sanal dünyamızdaki NFT sahipleri için ek bir yardımcı program buluyor. Nft’lerin birlikte çalışabilirliği sayesinde, 2D koleksiyon görüntü Nft’lerini animasyonlu, Koşabilen, zıplayabilen, sosyalleşebilen, oyun oynayabilen ve sanal alandaki diğer eş Avatarlarıyla etkileşime girebilen 3D oynanabilir avatarlara dönüştürebilecekler” dedi.blog yazısı.

Sıkılmış maymun nft 3749 Avatar: (kaynak: sanal alan)

Opensea’nın verilerine göre, ikincil piyasadaki NFT satış hacmi Eylül ayında soğudu ve cryptopunks, Art Blocks ve BAYC gibi üst düzey projelerin tümü yedi günlük hacimde sırasıyla %85, %82 ve %69 düşüş gördü.

İlk 20’den sadece bir NFT projesi yedi günlük hacimde bir artış gördü ve Vine’ın kurucu ortağı Dom Hofmann’ın Loot (maceralar için) Nft’leri %8.42’lik bir artış gördü.

NFT satış hacmi: OpenSea

Dune Analytics’ten elde edilen veriler, NFT taban fiyatlarının son zamanlarda düşüş eğiliminde olduğunu ve Ağustos ayında 1.02 ETH’DEN düştüğünü gösteriyor. 30 Eylül’de 0.40 ETH civarında oturmak için. 9. Bununla birlikte, bu, NFT sektörü için düşüş eğilimine işaret etmemektedir, çünkü fiyat, piyasada ortaya çıkan ve daha düşük fiyatlarla satılan yeni projelerden etkilenebilir.

KAYNAK:cointelegraph.com

Bir önceki yazımız olan Çin Kriptoya Karşı Zafer İlan Etti başlıklı makalemizde Kripto Haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Alperen Bayraktar Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *