«

Ada coin Yükselecek Mi?

Ada coin Cardano tarafından yürütülmektedir. Cardano arada bir banka olmadan işlem yapılmasını destekleyen bir para birimidir. Bitcoinin düşmesi bütün alt coinleri etkilediğinden dolayı google’de şuan en çok arananlar arasında ada coin yükselecek mi? oldu. Farklı kurumlar arasında gerçek para yerine sanal para kullanılmasını sağlamaktadır. Piyasadaki en güvenli sistemlerden birisidir. Bu nedenle birçok insan tarafından da tercih edilmektedir. Ada coin dünya üzerinde birçok yatırımcı tarafından kullanılmaktadır. bu da en büyük coinlerden biri olmasının en büyük sebeplerindendir. Son bir ay boyunca Ada coinde inanılmaz bir yükseliş görülmektedir. 50 gün gibi uzun bir sürede bu artışın görülmesi, yükselişin de devam edeceğinin en büyük habercilerinden biri olarak anlaşılmaktadır. Boğa koşusunun devam etmesi yatırımcılar için en iyi gelişmelerden biridir.

Diplerden Yükseğe Çıkış


Ada coin bazı günler düşüş gösterse de bu düşüşler ardından hızlı bir yükseliş de sağlamaktadır. İlk olarak 50 MA seviyesine geçen ADA coin ardından 20 MA için mücadele etmeye başladı. ADA fiyatı ara ara düşüler yakalamaktadır. Bunun yaşanması da bir ihtimal olarak devam eder. Genel durum ise iç karartıcı değil. Her analist ADA’nın yükselişte olacağını tahmin ediyor. Son günlerde ADA coin 1.7454 dolar civarında bulunmaktadır. Boğa koşusu ise Nisan ayında mevcut olan 2.33 seviyesine çıkılması için devam etmektedir. İlk hedefler arasında ise ADA’nın 1.90 ya da 2 civarına çıkması ve değerini koruması bulunuyor. Analistlerin ada coin yükselecek mi? yorumu ise grafikleri incelediğinde olumlu olarak yansıtılmaktadır.

 

Ada coin Yükselecek Mi? Cardano Son Durumu
Ada coin Yükselecek Mi? Cardano Son Durumu

Büyük Bir Artış Gözüküyor


Coinler üzerinde üçgenler oluşmaktadır. ADA coin yükselen üçgene sahiptir. Bu da belli bir fiyat geçildiğinde, bu üçgenin kırılacağı ve ADA üzerinde yüzde 40 civarında bir artış yaşanacağını anlatmaktadır. Yani ADA’nın mevcut olan 1.74 değeri 2.16’ya kadar çıkabilecektir. Bunun tahmini de alıcılara pozitif bir durum sergilemektedir. Son zamanlarda dijital paraya açılan savaş ile alakalı ülkeler yeni yasalar getirmediği sürece Cardano yükseliş göstereceği yönündedir.

ADA’nın yüksek bil al grafiği çizmesi ile yatırımcılar yavaş yavaş coine yatırım yapmaya başlamaktadır. Kripto para piyasasında fiyatları etkileyen çok farklı durumlar bulunur. Her zaman bunları da göz önüne almak gerekir. Bu nedenle de yatırım yapmadan önce en önemli nokta mutlaka araştırma yaparak piyasayı adeta koklamak olmalıdır. Bu ne yapılması gerektiğini yatırımcılara göstermiş olacaktır. Peki Ada Coin Yükselecek mi? Sizin yorumlarınız neler?

Ada coin güncel fiyatlarını görmek için lütfen tıklayınız…

Bir önceki yazımız olan Cryptocurrency Token Nedir? Nasıl Alınır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yaz

Tokenmerkezi Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *