«

AirDrop Nedir? Nasıl Kazandırır?

Airdrop nedir? Sektöründe çok farklı bir anlama sahiptir. Gökten para yapması olarak da adlandırılabilen bu sistem, her yatırımcı için verimli durumlar oluşturmaktadır. Genel bir şekilde özetlemek gerekirse AirDrop, kripto para sistemlerine yeni girecek olan paraların yatırımcılara karşılıksız bir şekilde dağıtılması anlamına gelmektedir. Bunun amacı da piyasaya yeni giriş yapan coini daha fazla insana dağıtmak ve borsa üzerinde hareketlilik yaratmaktır.

Bir Çeşit Reklam


Airdrop yeni nesil reklam olarak da düşünülebilmektedir. Bu promosyon sistemi ile daha çok kişinin bu paradan haberdar olması sağlanmaktadır. Her zaman bu sistem beklenildiği gibi bir sonuç vermese de denemekten hiçbir zarar gelmeyecektir. Kripto sektörü çok yakında takip ve ilgi isteyen bir sektördür. Bu nedenle bu alana giriş yapacaksanız zaman ayırmanız gerekmektedir. Bir coin bölünecek ve altcoin çıkaracaksa ilk olarak kendi internet sayfaları üzerinden bunun duyurusunu yapmaktadır.

AirDrop Nedir
AirDrop Nedir

Bu siteleri takip etmeniz size de kazanç sağlayacaktır. Duyuruda air drop için yerine getirilmesi gereken şartlar bulunmaktadır. Başvuru oluşturduktan sonra incelemeler yapılır. Şartlara uyan kişilere ise bilgilendirmeler yapılır. Ardından bu kişiler airdroptan faydalanabilmektedir. Kripto para alanında duyulmuş biri iseniz ya da sosyal medya üzerinde fazla takipçiniz varsa sizlere bu airdroplar ücretsiz ve karşılıksız bir şekilde de verilebilmektedir. Bu kişilere coin yöneticileri ulaşmaktadır.

Airdrop Etkinlikleri


Airdrop Nedir? Etkinlikleri ne zaman olur? Bazı zamanlarda borsalarda airdrop  etkinlikleri düzenlenmektedir. Bunların temel amacı reklam ve tanıtımdır. Bazı durumlarda maillerde sıkıntı olabilmektedir. Bu nedenle kullandığınız borsa piyasasının haberlerini çok yakından takip etmeniz gerekmektedir. Airdroplardan faydalanılması için siteler farklı istekler ile kullanıcılarına gelebilmektedir. Bu siteden siteye değişen bir durum olmaktadır. Üye olduğunuz siteyi ve kripto para borsasını yakından takip ederek doğacak fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Böylece para kazanmak da çok kolay bir hale gelir. Mobil uygulamalar ya da forumlara üye olarak yeni açılacak platformlar hakkında çok önceden duyum alabilirsiniz. Bu da herkesten önce kampanyalara katılmanıza ve bir şeyler elde etmenize yardımcı olacaktır. Böylece airdroptan faydalanmış olursunuz.

Diğer airdrop haberlerini incelediniz mi?

Bir önceki yazımız olan BitTorrent Token ( BTT ) Nedir ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yaz

Tokenmerkezi Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *