«

Yeni senede artışa geçecek kripto paralar hangileridir? Gittikçe reel ticarete dönüşen sanal para sistemleri, her finansal şirket ya da oluşumun yeni kriptolar üretmesine neden oluyor. Binlerce yeni ismin katıldığı sanal borsalarda, gerçek para birimlerinin yüzlerce misli yatırımlar yapılır. Peki, dünya para sisteminde gerçekten bu kadar para var mı? Ya da karşılığı ederinde değerli varlığa sahip miyiz? 

Şayet değilse bunların hepsi ciddi manada bir balondur. 

Bitcoin ne olur 2022? 

Bitcoin zarafeti denilen bir şey var. Her zaman kendinden emin ve daima yüksek. Düşük fiyatlarda bile olması, binlerce sistemin hacminden daha çoktur. Artışa geçecek kripto paralar arasında Bitcoin her zaman ilk sırada yer alır. Paranın genetik özelliklerinden kaynaklı ve enerjisinin kesintisiz olmasından kaynaklı mutlaka yükselişleri vardır. Ancak zamanı neye göre belirleniyor, kimse bilmiyor. 

Piyasa analistlerinin yorumlarına göre 2021 yılının son çeyreğinde duble zirve yaşanacak. Nasıl olacağını yine kimse bilmiyor fakat, kripto sistemlerinde bir ilk yaşanabilir. Tüm kripto sistemlerin depolama hacminin genleşmesi ile yeni bir trend beklendiği, tahminler arasında. 

Hangi sanal para alınır 2021? 

Türk borsa sistemlerinde öneriler arasında Bakeryswap, Ecomı ve Dogecoin oldukça popüler. Bunun yanı sıra Pancakeswap, Dent, Fantom, Polygon gibi sanal paralar, Türk yatırımcıların desteklediği kriptolar arasında yer alıyor. 

Sanal paralar bir ülke popülaritesine birde global popülariteye göre değerlendirilebilir. Her ikisinde de yatırımcıların toplu şekilde ilerlemeleri, al- sat işlemlerinde gelenekselliği sürdürmeleriyle trendler belirleniyor. 

 

Bir önceki yazımız olan Artış Beklenen Kripto Paralar  başlıklı makalemizde Kripto hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Alperen Bayraktar Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *