«

ASR Token

ASR Token herkes tarafından bilinen ve oldukça geniş bir taraftar kitlesi tarafından da desteklenen Roma takımının tokeni olarak tanımlanabilmektedir. Roma takımı için özel olarak hazırlanmış olan bu tokenin aktif olarak kullanılmasına izin verilmektedir. Örneğin kişilerin takım ile alakalı belirli unsurlar satın alırken, bu tokeni kullanmasına olanak verilebilmektedir.

Token Kullanım Detayları Nelerdir?

Token kullanımı bir hizmet satın alma adımında ücret ödeme sistemi olarak kullanılabildiği gibi aynı zamanda kullanım aşamasında özel fırsatlar da sunmaktadır. Örneğin ASR sahibi olan kişilerin kendileri için özel olarak hazırlanmış olan anketlere katılmasına fırsat verilmektedir. Takıma dair özel olarak açılan değerlendirmelere de dahil olmalarına fırsat verilmektedir.

Token ve Coin Farkı Nedir?

Coin oluşturma sistemlerine bakıldığı zaman coin sistemi ve token arasındaki temel farklılığın birinin mevcut blockchain sistemi üzerine oluşturulurken birinin tamamen yeni bir sistem üzerine kurulu olmasından kaynaklanmaktadır. Tokenler genellikle Ethereum sistemi üzerine şekillendirilmektedir.

 

Bir önceki yazımız olan ASR Token Yükselişte başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yaz

kubra Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *