«

BAR Token

Barcelona futbol klübü da token çıkartmıştır. Şuanda tokenin Sold Out konumunda yani tükenmiş olduğunun belirtilmesi gerekir. Bu tokenler sadece belirli aralıklar ile erişime ve satın alıma açılmaktadır. Bu nedenle hangi tarihler arasında tokenlerin satışa çıkarıldığına dair bilgi almanıza da büyük önem vermeniz gerekmektedir.

Token Sahibi Olmanın Avantajları Nelerdir?

Token sahibi olan taraftarların takım ile alakalı olarak bazı temel hususlarda söz sahibi olma hakkının olduğu görülmektedir. Tokenler üzerinden sorunsuz bir biçimde takımın transferlerinden sahaya girme marşlarına kadar fikirlerinizi beyan edebilirsiniz. Takımlar ve taraftarların entegre olması konusunda tokenin ne derece önem sahibi olduğu bir kere daha anlaşılmaktadır.

Token Nasıl Alınır?

Token satın alım aşamasında kişilerin işlemlerini Chiliz üzerinden tamamlamasına olanak verilmektedir. Direkt olarak TL kullanımı ile token satın alımı mümkün değildir. Bu herhangi bir para birimi için de mümkün değildir. Kişilerin token satın alabilmesi için öncelikli olarak CHZ birimine sahip olması gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan ASR Token başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yaz

kubra Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *