«

Barcelona Token Birimleri

Barcelona futbol kulübü de token sahibi olan takımlar arasında yerini almıştır. Tokenleri satışa çıkartması ile beraber büyük ilgi gördüğünün de ayrıca iletilmesi gerekir. Şuanda piyasaya çıkarılan tüm tokenler satılmıştır. Sitelere girildiği zaman BAR token ile alakalı sold out ibaresini göreceksiniz.

Token Nasıl Alınır?

Token satın almak için öncelikli olarak CHZ sistemine giriş yapmanız ve birim satın almanız gerekmektedir. Ancak CHZ sistemi üzerinden token satın alım adımının tamamlanmasına olanak verilmektedir. Token satın alımı ile alakalı olarak kişilerin özellikle direkt olarak herhangi bir merkezi para birimi üzerinden alım satım yapmasına olanak verilmemektedir. Öncelikle USD üzerinden coin almalı ve daha sonrasında token alım aşamasına geçiş yapılmalıdır.

Tokenlerin Avantajları Nelerdir?

Tokenlerin avantajları ile alakalı olarak en dikkat çeken hususların başında kesinlikle takımlarda geçerli olan avantajlar kendini göstermektedir. Tokenler ile alakalı avantajların en temeli takımın bazı önemli karar mekanizmalarında söz sahibi olma hakkıdır.

Bir önceki yazımız olan BAR Token başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yaz

kubra Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *