«

Bitcoin’de zengin olanlar ve gelecek vadede zengin olacaklar kimlerdir? Sistemin yazıcıları, geliştiricileri ne kadar hacme sahiptir? Bitcoin ile ödeme kabul eden global şirketlerde yeterince hacim var mıdır? Peki Bitcoin en çok nasıl kazandırır? Henüz biliyor muyuz?

En çok Bitcoin kimde?

En çok Bitcoin’in kimde olduğu günümüz itibariyle bilinmiyor. Zira dünya üzerinde akışkan bir ağ üzerinde gidip gelen milyarlarca dolarlık kripto liralar varken henüz sahibi olmayan pek çok coinden bahsedilebilir. Her an yazılım edilebilir ve kaynak kodları ile türbülansa katılabilir bir sistemden bahsediyoruz.

Genel kaynaklar, kimliği henüz doğrulanmayan Satoshi Nakomoto’nun en çok kriptoya sahip olduğunu söylüyor. Kimileri ise büyük R ailelerin en çok coine sahip olduğunu belirtiyor. Bir görüşe ise iyi hackler topluluğu ve madencilerin ortak yapımı ile en çok Bitcoin hacmi elde tutuluyor? Sanal bir varoluşta hangi gerçekliğe inanılabilir?

Bitcoin ile nasıl para kazanılır?

Bitcoin ile para kazanmak için gerçek para yatırmanız ve platform üzerine alım satım yapmanız gerekir. Şirket isimleriyle verilen enstrümanlar, gerçek varlık değerleridir. Şirketlere yatırım yaparak kripto para alıp satma usulünde kazanırsınız.

Bitcoin’de zengin olanlar arasına katılmak ister misiniz? Buna ayıracak çokça zamanınız, sabrınız ve matematiksel zekanız varsa yatırım stratejileri ile zengin olabilirsiniz. Siber zekanız var ise madencilik yöntemiyle istediğiniz oranda kazanç sağlayabilmeniz mümkündür. Bitcoin ve kripto birimlerde kazanmak için yükseleceğine inandığınız veya gelecek vadeden birimlere sağlam yatırımlar yapmanız gerekir.

 

Bir önceki yazımız olan Borsada En Çok Düşen Hisse Senetleri başlıklı makalemizde Hisse hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Alperen Bayraktar Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *