«

Bitcoinler ücretsiz olarak çıkarılabilir mi?

“Bitcoinler ücretsiz olarak çıkarılabilir mi?” Sorusunu soranlar için basit cevap evet. “Yapabilirim” dediğimde, üçüncü bir tarafın hizmetlerini kullanarak belirli bir miktarda bitcoin elde edebileceğiniz gerçeğinden ziyade, kendi içlerinde herhangi bir parasal ödül veya benzeri başka ödüllerin olduğunu ima etmiyorum. Bununla birlikte, bu hizmetlerin ücretsiz olabilmesi için karşılanması gereken bazı kriterler vardır, bunlar şunları içerir:

Daha önce belirtildiği gibi, dolaşımdaki toplam bitcoinlerin yüzde 25’inden fazlasına sahipseniz, ücretsiz bitcoin almaya hak kazanırsınız. Bu, tasarım gereğidir. Yukarıdaki gereksinimleri karşılıyorsanız, kendi madeni paralarınızı çıkarabileceksiniz. Bunun geleneksel anlamda “ücretsiz” olmadığını anlamak önemlidir, çünkü bunu yapmak için kaynaklarınızın bir kısmını gerçekten kullanmanız gerekir. Başka bir deyişle, ödüllerinizi almak için hala bazı fiziksel çalışmalar yapmanız gerekiyor. Bununla birlikte, kaynaklarınızdan herhangi birini kullanmaya ihtiyacınız olmasaydı, onları ücretsiz olarak madencilik yapmanın bir anlamı olmazdı.

Bu noktada, umarım çoğu insanın neden “bitcoin ücretsiz olarak çıkarılabilir mi?” Sorusunu sorduğunu anlamışsınızdır. Unutulmaması gereken önemli olan şey, bir hizmet gerektiren bir hizmetiniz varsa (eBay müzayedesine sahip olmak gibi), o hizmet için bir ücret ödemeniz gerekir, ancak sadece harcadığınız birkaç hobi hesabınız varsa ara sıra birkaç dakika, sonra hiçbir şey ödemenize gerek kalmaz.

Bitcoinler ücretsiz olarak çıkarılabilir mi
Bitcoinler ücretsiz olarak çıkarılabilir mi

Telefonda Bitcoin madenciliği yapmak mümkün mü?

 

Bir telefonda bitcoin madenciliği yapmak mümkün mü? Birçok insan gibiyseniz, telefonunuzda madencilik fikri gerçek olmuş bir rüya gibi görünebilir. Sonuçta, hızlıca zengin olmak ve cüzdanları değiştirmek, şifreleri hatırlamak veya bilgisayarınızı uzun saatler boyunca kesintisiz kullanmakla uğraşmak zorunda kalmamak istemez miydiniz? Neyse ki, evet yapabilirsin!

Bitcoinler ücretsiz olarak çıkarılabilir mi?

Bilgisayarınıza veya dizüstü bilgisayarınıza takılı bir USB ile kendi sanal madencilik üssünüzü toplamaya başlayabilirsiniz. Bir Madencilik Havuzları kurmanız gerekecek. Bu havuzlar, web’e bağlı tüm uyumlu bilgisayarlardan güç toplamak için önceden yapılandırılmış hub’lardır. Süreç oldukça basittir:

Telefonunuz aracılığıyla internete her bağlandığınızda – sadece e-postayı kontrol etmek için olsa bile – madencilik makinelerinizden biri madenciliğe başlayacaktır. Kulağa gerçekten eğlenceli geliyor!

Bununla birlikte, başlamak için bir telefon satın almanız gerekecek – muhtemelen iPhone gibi bir akıllı telefon, ancak bu gerekli değil. Özellikle madencilik için yapılmış Linux için pek çok iPhone uygulaması var. 

Sadece bunlardan birini indirin ve ardından onu sunan şirketten ücretsiz yazılımı indirin. Bu, telefonunuza kullanabileceğiniz Madencilik Havuzlarının bir ön kurulumunu verecektir – ve dakikalar içinde kazanmaya başlamaya hazır olacaksınız!

How can I mine Bitcoin on my phone?

Bugün, internet sayesinde dünyanın her yerinden cep telefonlarımızda bitcoin madenciliği yapabileceğiz. Bunları bilgisayarınızdan veya dizüstü bilgisayarınızdan çıkaramayacağınız doğrudur, ancak bunu cep telefonunuzdan yapabilirsiniz. 

Telefonunuza bağlı bir USB kalkanınız varsa, İnternet bağlantısı olan herhangi bir bilgisayar sizin için madencilik yapabilir ve bu kadar kolaydır. 

Dünyanın her yerinden insanlar telefonlarında nasıl bitcoin çıkaracaklarını öğreniyorlar. 

Aşağıdaki paragraflar bunun nasıl yapılacağını açıklayacaktır.

Bunları bilgisayarınızdan veya dizüstü bilgisayarınızdan çıkaramayacağınız doğrudur, ancak bunu cep telefonunuzdan yapabilirsiniz. Telefonunuza bağlı bir USB kalkanınız varsa, İnternet bağlantısı olan herhangi bir bilgisayar sizin için madencilik yapabilir ve bu kadar kolaydır. Dünyanın her yerindeki çoğu insan, telefonlarında nasıl bitcoin çıkarılacağını öğreniyor. Aşağıdaki paragraflar bunun nasıl yapılacağını açıklayacaktır.

Öncelikle, telefonunuzdaki kablosuz bağlantıyı kapatmalısınız. Muhtemelen önce kurmanız gerekecek, ancak bu zor değil. Ardından, telefonunuzun ayarlarını açın. Bu, yaşadığınız yere en yakın ağı seçmenize izin verecektir. Ardından cep telefonunuzu bu ağa bağlayın ve otomatik olarak madenciliğe başlayacaksınız.

Bitcoinler Ücretsiz Olarak Çıkarılabilir mi sorusunun kısaca cevabı aslında evet çıkarabilir.. 

Diğer airdrop haberleri için lütfen tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Bitcoin nedir? Bitcoin ile alakalı tüm bilgiler başlıklı makalemizde bitcoin, btc ve btc nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Tokenmerkezi Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *