«

Özenle tasarlanmış ancak piyasaya çıkmamış pek çok kripto para bulunuyor. Kimisi doğru zamanı beklerken kimisi yeterince alt yapı olmadığı için piyasaya çıkmamıştır. Borsaya girmemiş kripto paralar, yeterince değer görmemiş sanal coinlerdir. Borsaya ilk çıkan kripto para birimi Bitcoin’dir.

Kripto para

Kripto para; en yalın ifadesi ile internet para birimi olarak tanımlanabilir. Dijital para birimi ya da kriptografi ile dizayn edilmiş yazılımlar olarak yorumlanabilir. Kripto paraların değeri, şirketlerin yaptığı yatırımlar ve genel piyasa hacimlerine göre belirlenir. Piyasada işlem görmesi, arz meselesi ve yatırımcıların çok işleme tabii tutması gibi unsurlar, ilgili kripto paranın daha çok değerlenmesini belirleyen faktörlerdir.

Piyasaya yeni çıkacak coinler

Piyasaya yeni çıkacak coinlerin borsada kabul görmesi, yatırımcılar için yepyeni kazanç seçenekleri olarak yansımaktadır. İşlem çeşitliliği yatırım çeşitliliği gibi katkılarının yanı sıra uzun vadeli yatırımlardan hoşlananlar için cazip fırsattır. Her coin ilk borsaya çıktığında çok minimal fiyatlardan işlem görür ve genelde yükseliş olduğu/ olacağı için uzun vadede muazzam kazançlar getirir. Ancak bu potansiyele rağmen borsaya girmemiş kripto paralar da bulunmaktadır.

Yeni çıkacak coinler Binance

Binance dünyanın en kapsamlı kripto para borsası olarak değerlendirilmektedir. Kullanılması yasak olan ülkelerin dışında milyonlarda kullanıcıya sahip bir platformdur. Yeni çıkacak coinler için Binance platformundan güncel haberleri ve yeniler listesini inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Borsada En Çok Düşen Hisse Senetleri başlıklı makalemizde Hisse hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Alperen Bayraktar Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *