«

Bitcoin’in son fiyat çöküşüne ne sebep oldu? Teoriler her yere uçuyor, ancak Cointelegraph’ın piyasa uzmanları bunun altına inmek için geldi. Şimdi dinle!

Cointelegraph ile “piyasa Raporu” şu anda yayında! Cointelegraph sunucusu ve analisti Benton Yaun’u yerleşik piyasa uzmanları Jordan Finneseth ve Yashu Gola ile birlikte izlemek için ayarlayın. Bugünün menüsü: dramatik Bitcoin (BTC) fiyatı Salı günü 43.000 $ ‘ a düştü.

Kazaya ne sebep oldu? Piyasa manipülasyonu, kaldıraç tasfiyeleri, El Salvador’un Bitcoin Yasası, Coinbase’in peşinden giden SEC mi yoksa bu faktörlerin bir kombinasyonu muydu? Bu haftaki pazar haberleri segmenti, öğrenmek için en son haberleri ve araştırmaları parçalayacak.

Ardından, gola ve Finneseth, arka arkaya uzman çekimleri sırasında piyasaları yönlendiren en önemli faktörler üzerinde derin bir dalış yapacaklar. Gola, Bitcoin fiyat çöküşü, altın piyasası ve ABD doları Endeksi arasındaki korelasyonu keşfederken, Finneseth bu haftanın en iyi altcoin performansçılarına daha yakından bakacak.

Cointelegraph uzmanları daha sonra bu hafta öne çıkan altcoinleri, piyasanın bir adım önünde kalmak isteyen kripto tüccarları için bir platform olan Cointelegraph’s Markets Pro’dan gelen bilgilerle belirleyecek.

Şovun finali için etrafta dolaştığınızdan emin olun: kripto değişimi FTX’İN kurucusu ve CEO’su milyarder Sam Bankman-Fried ile özel bir konuk röportajı. Bankman-Fried, 2021’de 30 yaş altı Forbes 30 seçildi. Görüşme, son piyasa hareketlerini, değiştirilemez tokenleri (Nft’ler) ve en yüksek yükseliş potansiyeline sahip varlıkları kapsayacaktır. Bunu kaçırmak istemezsin

“Piyasa Raporu” her Perşembe saat 4:00 UTC’DE canlı yayın yapıyor, bu nedenle cointelegraph’ın YouTube sayfasına gittiğinizden ve gelecekteki tüm videolarımız ve güncellemelerimiz için Beğen ve abone ol düğmesini kırdığınızdan emin olun.

kaynak:cointelegraph.com

Bir önceki yazımız olan İspanya'daki En Büyük Kripto Borsası Global Olmaya Hazır başlıklı makalemizde Kripto Haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Alperen Bayraktar Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *