«

btcTurk, Türk Lirası ile Bitcoin alım- satım sitesi olarak Temmuz 2013 yılından hizmete başlamıştır. Türk kripto para borsası olarak güvenilir sistemler arasında yer alan platform, 2018 yılında el değiştirmiştir. Özgür Güneri isimli iş insanı tarafından satın alınan BtcTürk, global piyasalardaki tüm kripto birimler ile yatırımcılık platformu sunuyor.

Hangi Coinler güvenilir?

btcTurk hangi kripto paralar var konusunda Binance sisteminde ve diğer kripto para borsalarında olan hemen her sanal birimi sunmaktadır. Uzun ve kısa vadeli yatırımlar için ideal platformlardan biri olan Btcturk sistemi, güncel veriler ile alım satım işlemlerinin güvenilir şekilde yapıldığı bir sisteme sahiptir.

Hangi coinler güvenilir, hangileri satın alınmalıdır konusunda global piyasa verilerini incelemek oldukça mantıklı olacaktır.

BtcTurk yasal mı?

BtcTurk yasal mı konusunda, yayınlanmasında herhangi bir sakınca olmadığını belirtebiliriz. Türkiye’de kripto para konusunda yayınlanan yasa alım satımdan ziyade güncel ticarette doğrudan kullanılmayacağı yönündedir.

BtcTurk hangi kripto paralar var konusunda, Binance ve İnvesting gibi sistemlerde olan tüm kripto birimlerin yer aldığından bahsedebiliriz.

BtcTurk Pro kimin?

BtcTurk Pro 2018 yılından itibaren QNB Finans İnvest sisteminin Ceo’u Özgür Güneri’ye aittir. btcTurk, Türkiye’de Türkçe yayın yapan ve Türk Lirası ila yatırım yapılabilen platformlar arasındadır. Bankacılık sistemleriyle senkronize çalışan platforma pek çok Türk ve global banka üzerinden para yatırma ve çekme işlemleri sağlanabiliyor.

Bir önceki yazımız olan Btc Türkteki Kripto Paralar başlıklı makalemizde Kripto hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Alperen Bayraktar Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *