«

Dcr Coin Nedir? Decred Kurucusu

Dcr Coin nedir için en açıklayıcı cevap , Şubat 2016’da piyasaya sürülen blok zinciri tabanlı bir kripto para birimidir olacaktır. Decred belirteci ve protokolü, açık yönetişim, topluluk etkileşimi ve sürdürülebilir finansman politikalarını kolaylaştırmak için oluşturulmuştur. Dcr Coin Nedir? sorusundan sonra en çok merak edilen Decred Kurucusu kim? Bunun hakkında aşağıda detaylı bilgi verdik.
Resmi teknik incelemeye göre Decred, topluluğun protokolle ilgili yapılan tüm işlemleri ve değişiklikleri onaylayacağı şekilde oluşturuldu. Bu nedenle, büyük Decred sahiplerinin protokolün işleyişini manipüle etmesinin bir yolu yoktur. Decred, Bitcoin’den çok fazla etkilenmektedir ve orijinal kripto para biriminin temel ilkelerinin birçoğunu da sisteminde kullanmıştır.

Dcr Coin Kurucuları Kimdir?

Decred’in yaratılmasının arkasındaki ana itici güç, Company 0 adlı bir girişimdir. Misyonu, daha iyi kişisel veri koruması oluşturmak ve projelere organizasyonel özgürlük getirmek için blok zinciri teknolojisinin yeteneklerini kullanmaktır.
Jake Yocom-Piatt, Dcr Coin kurucusu ve CEO’sudur. Halen Decred projesinde proje lideri olarak görev yapmaktadır. Kripto para birimi ve blok zinciri teknolojisi ile olan ilişkisi on yıldan fazla bir süredir. Jake Yocom-Piatt tarafından yazılan kod, Lightning Network Daemon’un oluşturulması da dahil olmak üzere Bitcoin ile ilgili birçok projenin oluşturulmasında kullanılmıştır.

dcr coin nedir
dcr coin nedir

Marco Peereboom, Dcr Coin kurucusu ve baş teknik sorumlusudur. Decred projesinde geliştirme, güvenlik ve altyapı dahil olmak üzere çeşitli ekiplerin doğrudan denetçisidir. Bay Peereboom’un kariyeri, Kıdemli Mimar olduğu Dell gibi şirketlerdeki pozisyonları içerir. Beş yıldan fazla bir süredir Company 0’da ve Decred projesine katılımı, kripto para biriminin başarılı bir şekilde piyasaya sürülmesi için çok önemli olmaktadır.
Dcr Coin alımı yapmak için binance sitesini bilmeniz gerekir.

Decred coin veya Dcr Coin Alımı Nasıl Yapılır?

Decred (DCR) için en büyük pazar yeri, 2.493.254 USD DCR/BTC ticaret hacmiyle Binance’dir. Binance ayrıca DCR/USDT işlemleri için en popüler kripto para borsasıdır. Binance üzerinden dcr coin alımı işlemlerinin gerçekleşmesi için üye olunması gerekmektedir. Her zaman yasal bir şekilde işlem veren Binance dcr coin alımı işlemlerini de güvenli bir şekilde gerçekleştirmekte ve kullanıcılarını korumayı amaçlamaktadır.
Decred ticareti için diğer iyi seçenekler arasında Huobi Global, YoBit, BitAsset ve OKEx bulunmaktadır. Kripto para ticaretinin diğer yatırımlar gibi riskler içerdiğini unutmamak önemlidir.

Bir önceki yazımız olan Klaytn Coin Nedir? Detaylı Anlatımı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yaz

Tokenmerkezi Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *