«

Dogecoin yükselecek mi? Dogecoin Gelişmeler

Dogecoin olarak internette bir espri olarak ortaya atılmıştır. Ancak bu esprinin zaman içerisinde popülerleşmesi ve tüm dünyaya yayılması ile herkesin aklında kalmıştır. Bu durum da Dogecoin yükselecek mi? konusunu ortaya çıkmasını sağlamıştır. Lite coin’in bir yan ürüne olan Dogecoin simgesi Shiba Inu türü bir köpektir. Dogecoin yazılımcı Billy Markus tarafından ortaya çıkarılmıştır. Başlarda ciddi olmayan bu girişim insanların da ilgi göstermesi ile bir kripto para cinsine dönüşmüştür. Dogecoin fiyatı hazırlandığı tarihte 0,0024 dolardan işlem görmektedir. Kripto para borsasında 125 milyar Dogecoin bulunmaktadır. Piyasa değeri ise 300 milyon dolar üzerinde olmaktadır.

DogeCoin’de Gelişmeler


Dogecoin piyasanın durumundan en çok etkilenen kripto paralarından biridir. Şu anda dogecoin düşüştedir. Alış ve satış fiyatları 0,0174’dan işlem görmektedir. Gün içerisinde çok fazla değişim yaşanmaktadır. İlk çıktığı zamanlarda uzun bir süre sabit fiyatta hareket eden Dogecoin, zaman içerisinde sosyal ve siyasi durumlardan etkilenmektedir. Coin günlük hayattan en çok etkilenen şeylerden biridir. Sosyal medya ya da bu alanda gücü olan insanların yaptıkları yorumlar Dogecoin gibi birçok coin türünün fiyatını anında değiştirmektedir. Bu nedenle mutlaka takip etmeniz gerekmektedir. Nisan 2021’de Dogecoin çok büyük bir yükseliş yaşamıştır. Peki Dogecoin Yükselecek mi? Yükselmeye devam edecek mi? Bizimle fikirlerninizi paylaşmanızı rica ederiz. Bunlarda sosyal medyada yanı uyandırması ve Elon Musk etkisi büyük olmaktadır. Dogecoin genelde Elon Musk tarafından yorum yapılmasının ardından çok fazla yükselmiştir.

Dogecoin yükselecek mi?
Dogecoin yükselecek mi?

DogeCoin Yükselecek Mi ?


Ara ara Dogecoin değerlerinde düşüşler olsa da genel düşünce Dogecoin için yükselme olacağı yönünde. İnsanlar sürekli yükselecek olduklarını düşündüğü DogeCoin üzerine çok fazla yatırım yapmış durumda. Dogecoin üzerinde etkisi olan birçok insan var ve bunların tek bir paylaşımları bile değerinin yükselmesine neden oluyor. Dogecoin gündemde olduğu için yatırımcılar ve kripto borsa uzmanları mutlaka yatırım yapılması gerektiğini söylüyor. Düzenli olarak artışta olan Dogecoin kripto borsalarında da yükselmeye devam ediyor. Herkes yatırım yapmak için garanti bir seçenek olan coin seçeneklerini tercih ediyor. Bu nedenle de herkes borsa araştırmasını iyi bir şekilde yapıyor.

Dogecoin Nedir? En geniş bilgiye erişmek için lütfen tıklayınız…

Bir önceki yazımız olan Cryptocurrency Token Nedir? Nasıl Alınır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yaz

Tokenmerkezi Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *