«

En popüler kripto paralar, en çok kazandıran olmaya devam ediyor. Yatırımcıların hızlı ve yaygın şekilde alım- satım yapması, kripto birimlerin hacmini artırıyor. Global piyasalara yön veren kripto para borsalarında en çok hacmi olan Bitcoin, Ethereum, Cardano ve Binance Coin gibi kriptolar, çeşitli vadelerde en çok kazandıran kripto paralar arasında olmaya devam ediyor.

Hangi kripto para alınmalı 2022?

2022 yılından hangi kriptolar alınmalı ve hangilerine ne kadar yatırım yapılmalı? Yeni çıkan kripto paralara rağbet başladı mı? Yüksek kazanç vaat eden kripto para birimleri arasında ADA yatırımları çok tercih ediliyor.

  • BTC – Bitcoin $51.232,42
  • ETH – Ethereum $3.893,95
  • ADA – Cardano $2,8320
  • BNB – Binance Coin $491,7000

Değerleri ile en çok kazandıran kripto paralar arasında yer almaya devam ediyor. Sağlam ve güvenilir coinler, her zaman kazandıran ve her vadede değerlendirilen birimler arasındadır.

Coin haberleri nereden takip edilir?

Kripto para borsalarını en iyi BtCTürk sisteminden takip edebilirsiniz. Türk Lirası ile kripto yatırımlar yapabileceğiniz Türk tabanlı bir platformdur. Ayrıca coinMarket.com sitesi ve Coingecko.com dijital platformlarında günlük, anlık, haftalık ve aylık analizleri, istatistikleri inceleyebilirsiniz. En güncel haberler yayınlanmaktadır.

Kripto para hangisi?

Bitcoin, Litecoin, Dash, Ethereum, Dogecoin gibi paralar, kripto paraların en popülerler olduğu sistemlerdir. Dijital platformlar üzerinde kripto kodlar ve şifreler ile kullanılan ödeme araçlarına kripto para denilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Btcturk Hangi Kripto Paralar Var başlıklı makalemizde Kripto hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Alperen Bayraktar Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *