«

Enzyme Coin nedir sorusu yatırımcıların son zamanlarda merak ettikleri konuların başında bulunuyor. Enzyme, Robo’dan ETF’lere, isteğe bağlı pazarlar oluşturmaya kadar tercih ettiğiniz yatırım stratejinizi oluşturmanıza ve geliştirmenize izin verir. İkinci nesil akıllı sözleşme tabanlı platformlar, ana ağı dağıtmadan önce kapsamlı bir şekilde test edilmiş ve doğrulanmıştır.

Enzyme özellikleri açısından Melon Protokolü, Ethereum platformunda dijital varlık yönetimi için bir blok zinciri protokolüdür. Bu, katılımcıların açık, rekabetçi ve merkezi olmayan bir şekilde dijital varlık yönetimi stratejileri oluşturmasına, yönetmesine ve yatırım yapmasına olanak tanır. Bu paraya Melon Coin (MLN) denir ve Melon projesinin merkezi bir parçasıdır.

Enzyme Coin Nedir, MLN Özellikleri Neler?

MLN, DeFi ekosisteminde zincir üzeri kaynak yönetimini kolaylaştırmak için Enzyme coin protokolü çalıştıran bir Ethereum tokenidir. MLN, kullanıcıların DeFi yatırım stratejileri oluşturmasına, paylaşmasına ve araştırmasına olanak tanır. Kullanıcılar ayrıca bu stratejileri geçmiş performans ve risk profillerine göre filtreleyebilir.

MLN’ler, bir yatırımın yaşam döngüsü boyunca çeşitli işlevler için mevduat yapmak ve ödeme yapmak için kullanılır. Enzyme token Melon protokolü için bir kullanım hakkı elde etmek için tasarlanmıştır. Melon protokolünü kullanmak için kullanıcılar MLN paralarını kullanır. Melonport, blok zinciri teknolojisi kullanılarak inşa edilmiştir ve modüler kurulumunun, ücret yönetimini ve teslim sürelerini yeniden azaltarak varlık yönetimi stratejileri için çok daha rekabetçi bir ortam yarattığı söylenmektedir.

Enzyme Coin nedir
Enzyme Coin nedir

Enzyme Coin Avantajları Nedir?

Enyzme alımı için güvenilir kripto para borsalarının tercih edilmesi gerekir. Bu açıdan herhangi bir sorun yaşamadan işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Enzyme kullanımı sonucunda elde edebileceğiniz avantajlar ise aşağıdaki şekildedir:

  • Varlık yöneticileri ve yatırımcılar arasındaki boşluğu kapatmayı amaçlayan Melon Protokolü, finansal uygulamalarda kripto para birimini kullanma konusunda yeni bir deneyimdir.
  • Blockchain üzerinde tamamen doğrulanmış ve şeffaf bir fon oluşturmak istiyorsanız, Melon teknolojisini kullanmak ilginizi çekebilir. Ayrıca yöneticiler, Melon tarafından belirlenen akıllı sözleşmelerle birbirine bağlanır. Böylece fon yöneticileri, onu bilmeden veya yönetmeye güvenmeden kavunu kullanarak yatırım yapabilir. Bunun yanı sıra paralarını idare de edebilir.
  • Yatırımcılara, platformu kullanmaya devam edeceklerinden ve kripto varlık yönetiminde daha önemli bir rol oynayacaklarından eminlerse portföylerine MLN paraları eklemeleri tavsiye edilir. MLN coin, fiyatta keskin bir artışla birlikte düşük maliyetli, kâr getiren yeni bir yatırım olarak tercih edilen tokendir.

Enzyme Coin Yatırımı Yapılır mı?

Tüm ETH komisyonları Melon motor sözleşmesine gönderilir. Melon motor sözleşmesi, MLN / ETH satın alır ve satın alınan tüm MLN’leri 30 günde bir yakar. AMGU fiyatlandırması DAO Enzyme Board tarafından belirlenir ve ağ ortamınıza göre uyarlanabilir. Ancak yeni teklife (MIP7) göre, kullanıcılardan AUM enzim tabanlı MLN jetonu için bir işlem ücreti alınacaktır. Bu protokol, Enzyme Teknoloji Konseyi ve enzim kullanıcılarının temsilcilerinden oluşur. Ayrıca protokol Enzyme Konseyi tarafından yönetilir. Bu açıdan Enzyme Konseyi, haklarınızı korumaktan sorumludur. Bu yüzden Enyzme yatırım konusu oldukça güvenilirdir.

Bir önceki yazımız olan Avax Coin Nedir? Avalanche Alımı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yaz

Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *