«

Fenerbahçe hisse senetleri, güven veren senetler arasında yer alıyor. Spor kulüpleri arasında uzun yıllardır güçlü sermayesi ve sağlam altyapısı ile yatırımda kazandıran şirket yapılarından biridir. Tıpkı sporda olduğu gibi Fenerbahçe yatırımcıları, şirket hacmini daima güçlü kılan bir altyapı ile gelişim gösteriyor. 2022’de değer kazanacak hisse senetleri arasında olmaya devam ediyor.

GALATASARAY hisseleri

Fenerbahçe hisse senetleri, spor dünyasında yaşanan gelişmelerle de orantılı olarak yükselebiliyor. Özellikle yönetim kurulu, başkanlık seçimleri ve yapılan transferlerde doğrudan hisse yükselişleri görmek mümkündür.

Galatasaray hisse senetleri ve Fenerbahçe hisseleri, ortalama civarlarda Eylül ayına giriş yapmış durumdadır. Fenerbahçe hisseleri 14 Eylül 2021 itibari ile;

  • Son İşlem Fiyatı; 33.78
  • Alış; 33.76
  • Satış; 33.78

Şeklinde borsalarda işlem görmeye devam etmektedir.

Trabzon Hisse

Trabzon hisse senetleri yatırımda çeşitli vadelerde kazandıran seçenekler arasındadır. Türk borsa sistemlerinde yatırımcıların piyasa verilerine göre değer biçtiği hisseler, diğer şirketlerle de senkronize grafik vermektedir.

TRABZONSPOR SPORTİF YATIRIM VE FUTBOL İŞLETMECİLİĞİ TİCARET A.Ş. şirket adı ile 14 Eylül 2021 güncel piyasa verilerinde; 3,32 TRY üzerinden işlem görmeye devam etmektedir.

GALATASARAY Borsa Değeri

Galatasaray hisse senedi alımları için güncel borsa değeri şöyledir;

  • Piyasa Değeri (USD) 225.761.624,80
  • Piyasa Değeri (TL)1.900.800.000,00
  • Öz sermaye (TL) -754.813.492,00

Güncel alış ve satış fiyatlarını, günlük ve aylık grafiklerini inceleyebilir, senet alımlarınızda oran belirleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Faizsiz Hisse Senetleri başlıklı makalemizde Hisse hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Alperen Bayraktar Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *