«

FTX Token Nedir?

FTX Token, Antigua ve Barbuda üzerinde olan bir şirket olan FTX Trading LTD’ye ait bir kripto para olmaktadır. FTX, profesyonel olarka çalışan yatırımcılar için güçlü olan ve kullanışlı bir ortam sunacak platform oluşturmayı amaçlamaktadır. FTX Token’ın Circle, True USD, Paxos ve Galois Capital gibi firmalar ile de ortaklığı mevcut. FTX Token Alameda Research tarafından tasarlanmıştır. Özellikle kaldıraç işlemlerini tercih eden yatırımcılar için en iyi seçeneklerden birisi de FTX Token olacaktır. Güvenli bir şekilde çalışan token düşük işlem ücretini de her yatırımcısına sunmaktadır. 101 kata kadar kaldıraçlı işlemlere sistem onay veriyor ve dünya üzerindeki ilk endeks vadeli işlemleri de sunuyor.

FTX Borsası Nedir?

FTX borsası üzerinde OTC platformu mevcut olarak hizmet vermektedir. Bu platform kullanıcılarına 7 gün 24 boyunca en iyi şekilde hizmet sağlar. Platformu kullanarak 20’de fazla token ile işlem yapma olanağınız da bulunmaktadır. FTX Token platformuna üye olduktan sonra kaldıraç içeren işlemler ve vadeli işlemleri de yatırımcılarına sunmaktadır. FTX, katmanlı bir ücret piyasasına sahip olduğu için bu ücretler kendi arasında da ayrılmaktadır. Maker ve taker olarak ayrılan bu katmanlar yatırımcılara da platform tarafından tanıtılıyor. Profesyonel olarak çalışan yatırımcılar için FTX üzerinde referans sistemleri, VIP programlar ve Geri Döndürme Likidite Sağlayıcısı da mevcut.

FTX Token Nedir? FTX Token Nasıl Alınır?
FTX Nedir? FTX Nasıl Alınır?

 

FTX Nasıl Alınır?

Dünyada büyük bir kitleye sahip olan borsa Binance üzerinden FTX Token kolayca alabilirsiniz. Binance son yıllarda kendini geliştirmesi ve tüm kullanıcılarına güvenli bir işlem hizmeti sunması ile kripto borsasına girecek insanlar tarafından sık sık tercih ediliyor. Binance yüksek güvenlik kuralları ile her yatırımcısını ve paralarını da koruyor. Dünya üzerinde büyük bir sistem olması ile de insanların güvenini de kazanmış durumda. Binance hesabınıza para yatırarak kolayca FTX alabilirsiniz. Piyasada olan dalgalanmaları iyi bir şekilde takip ederek çok iyi miktarlarda da kazanç elde edebilirsiniz. Kripto paraların kullanımının tüm dünyada yaygınlaşması ile her insan bu sektöre girerek yatırım yapmaya başladı.

 

Eğer ki yatırım için araştırmalara başladıysanız eğer tether hakkında bir bilgiye sahip olmanız gerekmektedir. Eğer sizde Tether Nedir? diye merak ettiyseniz lütfen tıklayınız. :)

Bir önceki yazımız olan Dai Token Nedir? Dai Token Teknolojisi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yaz

Tokenmerkezi Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *