«

Holo Yükselecek mi? Hot Yükselecek mi?

Hotcoin, herhangi bir blok zincirine gerek duyulmadan dağılım imkanına sahip olan bir altcoin para birimi olmaktadır. Altcoin bir coinin kendi arasında ayrılması ve farklı şekillerde değer görmesi olarak adl andırılabilmektedir. Merkezi olmayan uygulama yani DApps yapısı ile çok kolay bir şekilde erişilebilir hale gelmektedir. Holo altcoin 2018 yılında ERC – 20 ile kripto para birimi olarak ortaya çıkmıştır. Kısalması ise HOT olarak adlandırılmaktadır. Binance, Paribu ve Gateio gibi borsalardan Holo altcoin ulaşılabilmektedir. 2021 yılında da gelişimi devam ettirilmektedir.

Holo Altcoin İçin Yatırım Yapılır mı?


Hotcoin içerisinde bulunduğu yapının sürekli olarak gelişmesi nedeni ile büyüyen bir grafik çizmektedir. Teknolojinin ve sektörün gelişmesi ile hotcoin üzerinde de gelişmeler görülmektedir. Yatırım yapmak istiyorsanız mutlaka altcoin için yapılan 1 aylık ya da 3 aylık grafikleri incelemeniz gerekmektedir. Bu durumlarda grafik okumayı bilmeniz işe yarayacaktır.

Holo Yükselecek mi? Holo altcoin nedir?
Holo Yükselecek mi? Holo nedir?

Holo Yükselir Mi ?


Bitcoin fiyatlarında sürekli değişim olması altcoin fiyatlarında da farklılığa neden olmaktadır. Bu durum Holo değerlerine de etki göstermektedir. Son zamanlarda Holo çok iyi bir şekilde yükselmeye devam ediyor. Bunun nedeni de Bitcoin üzerinde radikal bir değişiklik olmamasıdır. Son günlerde Holo fiyatı USD değerinde yüzde yirmi değerinde artış göstermektedir. Bu değişikliklerin geneli oldukça sürdürülebilir olduğu için insanlar da Holo değerinin yükseleceğini düşünüyor. Holo altcoin şu anda günlük işlem hacmi 19,3 milyon dolar seviyesinde olmaktadır. Holo değeri son zamanlarda 32 Sathoshi’yi geçmiştir.

Bu da Holo altcoin değerlerinde yükseliş devam edeceğinin en büyük göstergesi olarak gözükmekte. Analistlerin yatırımcılar ile paylaştığı bilgilere göre 27 – 28 Satoshi seviyesi destek olarak yerinde kaldıkça fiyat da 33 Satoshi’ye kadar gidebilecek. Direnç seviyesi yükseğe çıktıkça Holo altcoin değerlerinde de artış yaşanacak. Genel olarak piyasaya bakıldığında Holo çok iç açıcı bir grafik çiziyor. Bunun haberini alan yatırımcılar ise Holo üzeride yatırım yaparak değerinin artmasını bekliyor. Ne kadar fazla yatırım yapılırsa insanların kazançları da o kadar fazla olacak. Özet olarak Holo değerlerinin yükseleceği tahmin ediliyor.

Diğer coin tanıtımları için lütfen ziyaret ediniz…

 

Bir önceki yazımız olan Cryptocurrency Token Nedir? Nasıl Alınır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yaz

Tokenmerkezi Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *