«

Huobi Token Nedir

Huobi Token Nedir?, ERC 20 tabanlı olan bir tokendir. Ethereum üzerinde çalışan, Huobi borsasında da birçok avantaj sunan token sizlere birçok hizmeti de beraberinde getirir. Blockchain destekli olan bu sistem tamamen müşteri sadakati ile ilerlemektedir. Yatırım yapmak isteyenler Huobi Token almak istedikleri takdirde Huobi borsasına giderek oradan istedikleri miktarlarda alım yapabilirler.

Huobi Token Nasıl Ortaya Çıktı ?


Huobi Token Nedir? Huobi Token borsası 23 Ocak 2018’de bu tokeni çıkaracaklarının duyurusunu yapmıştı. Huobi Token için toplam arz 500 milyon Huobi Token olarak planlanmıştı. Bunların yüzde 60’ının ise yani 300 milyon Huobi Token’in borsa kullanıcılarına verileceği açıklanmıştı.

Ancak son verilere göre sadece 222 milyon Huobi Token piyasada bulunuyor. Binance, Kucoin, Bind ve COSS gibi platformlarda bulunan Huobi Token, kısa tarihine rağmen kendine oldukça parlak bir yol çizmiş durumda. Huobi Token borsasında en büyük yatırımcılar arasında ise Tim Draper ve Zhen Fund bulunuyor. Huobi Token toplam 139 ülkede farklı yatırımcılara sahip. Çin menşeili olan en büyük ikinci borsa olarak da önümüze çıkıyor. Huobi Token genel olarak borsada listenelecek olan token oylamalarında kullanılmakta. Oylamaya katılan kullanıcılar oy verdikleri projenin hayata geçirilmesi halinde, projenin içerisinde bulunan tokenler ile ödüllendiriliyor. Projenin yüzde 10’luk kısmı air drop olarak yatırımcılara dağıtılıyor. Projeniz seçilmezse de yatırmış olduğunuz Huobi Token size geri iade ediliyor.

huobi token nedir?
huobi token nedir?

Huobi Token Nasıl Satın Alınır ?


Huobi Token Nedir? sahibi olabilmek için yapmanız gereken en önemli şey Huobi sitesine üye olmak. Üye olduktan sonra iki faktörlü kimlik doğrulamasını tamamlayın. Bu sistem sizi korumak için sitede bulunmaktadır. Ardından bakiyeleri bularak para yatırma kısmını bulun. Para biriminizi seçtikten sonra ise exchange kısmına tıklamanız gerekiyor. İşlem yapmak istediğiniz pariteyi seçmenizin ardından Limit emri ya da Piyasa emrini seçmelisiniz. Son adım olarak ne kadar Huobi Token almak istiyorsanız o miktarı girmelisiniz. Satın al düğmesine basarak işleminizi bitirebilirsiniz. Böylece artık bir Huobi Token sahibi olmuş olacaksınız. Borsada istediğiniz işlemi yapabilir ve yatırım yaparak çok iyi paralar kazanabilirsiniz. 

Diğer token tanıtımları incelediniz mi?

Bir önceki yazımız olan BitTorrent Token ( BTT ) Nedir ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yaz

Tokenmerkezi Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *