«

Internet Computer Coin Nedir? Nasıl Alınır?

Internet Computer Coin, piyasaya yeni çıkmış olan bir kripto token ve blok zinciri sistemidir. Internet computer coin nedir? sorusunun kısa cevabı blok zincirleridir. Ethereum blok zincirleri ile benzer bir yapıya sahiptir. Sistemin amacı ise farklı geliştiricilerin sistemin teknolojisini kullanarak web sitesi ve sosyal medya gibi uygulamalar gibi internet hizmet alanları oluşturabilmesidir.
Internet computer coin nedir? cevabı halka açık bir blok zinciri olarak da verilebilir. Bu durum da geliştirilebilir olduğunu gösterir. Bu sistem üzerinde yapılan işlemler oldukça kısa süreler içerisinde yapılır. Kullanım maliyeti ise oldukça düşük tutulmaktadır. ICP’nin açılımı ise Internet Computer Protocol olmaktadır. Bu protokol üzerinde çalışan tokene ise ICP adı verilmiştir.

ICP Token Nasıl Alınır?

ICP sistemin orjinal tokenidir. Tokenin asıl kullanım amacı ise ağlarda bulunan gücü doğru ve verimli şekilde işlemektir. Tokenler işlemlerin ardından para birimi haline gelir. ICP token nasıl alınır cevabı ise kripto para borsalarında olmaktadır. Kripto para borsalarında dolaşımda şu anda 123 milyon token bulunur. Topluma arz edilen miktar ise 469 milyon civarındadır.
ICP token nasıl alınır sorusu kripto para borsaları ile cevaplanır. Binance gibi güvenilir kripto para borsaları üzerinden kripto para alım işlemleri yapılmaktadır. Satın almak için ise ilk yapılması gereken siteye para yüklemektir. ICP tokenin şu an değeri 809 TL’dir. Tokenin değeri bir yıl içerisinde 791 TL ve 6354 TL arasında farklılık göstermiştir.

Shiba Neden Düştü?

Internet Computer Coin Nedir? Nasıl Alınır?
Internet Computer Coin Nedir? Nasıl Alınır?

ICP Token Geleceği

Yapılan incelemelerde ICP token ne kadar kesin bir cevaba sahip değildir. Ancak 2025 yılına kadar tokenin birim fiyatının 3500 – 7500 dolar arasına çıkması beklenmektedir. Bu tespitler token üzerinde yapılan incelemeler ile belirlenir. Yapılan analizler kesin olmasa da yatırım yapmak isteyen kişilere yardımcı olur. Birçok kripto para yatırımcısının aklında olan ICP token ne kadar cevabı her gün değişse de yeni bir token olduğu için, zaman içerisinde gelişmesi ve fiyatlarında artış göstermesi oldukça muhtemel bir durumdur. Bu durum da insanların tokene yönelmesine neden olur.

Bir önceki yazımız olan Bitcoin Cash Nedir? Bitcoin Cash Madenciliği Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yaz

Tokenmerkezi Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *