«

Lisk Coin Nedir ? Lisk Coin Nasıl Satın Alınır?

Lisk coin, açık kaynaklara sahip olan bir platform olarak açıklanmaktadır. Blok zinciri ile kullanıcıların kayıtları tutulur ve bilgileri de koruma altına alınır. Lisk coin LSK olarak da adlandırılmaktadır. Dünya üzerinde en değerli para birimleri içerisinde on beşinci sıradadır. Piyasa değeri ise 2,3 milyar dolardır. Kullanıcılar Lisk’in sahip olduğu platformlar ile uygulama geliştirebilmektedir. Ethereum ağı ile çok fazla benzerlik taşımaktadır. Lisk 30 Ocaktan beri 1.27 dolar ile işlem görmektedir. Lisk üzerinde yazılım işlemleri javascript dili ile yapılmaktadır. Lisk kurucuları ise Max Kordek ve Oliver Beddows olarak bilinmektedir. Kripto paralar arasında en önemli göreve sahip olanlardan biridir.

Lisk Coin Güvenilir mi?


Merkezi bir sistemi olmaması ile lisk, açık bir platform içermesi ile birçok yatırımcının da tercihi arasına girmektedir. Lisk’in kendine özgü blok zincirlerine sahip olması ile teknoloji açısındanda büyük bir gelişme sahibi olmuştur. Son dönemler içerisinde Lsk coin büyük bir ivme taşımaktadır.

Lisk Coin
Lisk Coin

Bu nedenle de çok fazla yatırımcı Lisk coine sahiptir. Bu da değerlerinin fazlalaşmasına neden olmaktadır. Açık ve değişimi mümkün olan bir alt yapıya sahip olması ile teknolojiye ilgisi olan insanlar tarafından çok fazla tercih edilmesine neden olur. Az sayıda kişi ile çalışması da karmaşık bir yapıya sahip olmasının önüne geçmekte ve yatırımcılara odaklanmasını sağlamaktadır.

Lisk coin resmi platformu için lütfen tıklayınız.

Lsk Nasıl Satın Alınır ?


Lsk coin alabilmek için Bitcoin sahibi olunması gerekir. En temel işlem ise bir kripto para borsası üzerinden hesap açmaktır. Hesabın açılmasının ardından ise diğer bir adım para yüklenmesidir. Sisteme para yüklenmesi kartlar ya da sanal kartlar ile mümkün olur. İstenen bir değerde para yüklendikten sonra Bitcoin satın alınır. Exchange kısmından ise Lisk sayfasına giderek satın alma işlemleri de gerçekleştirilebilmektedir. Bundan sonrası ise piyasanın yakında tahmin edilmesini sağlamaktadır. Değerleri yakında takip etmek yatırımcıların kazançlarını da büyük miktarlara çıkarmaktadır. Yükselme ihtimali büyük olan Lsk coin için analistler çok iyi yorumlar yapmaktadır. Ancak her coinde olduğu gibi dalgalanma ihtimalleri de her zaman bulunmaktadır.

Yatırımlarınızı yaparken defi coinlerini araştırdınız mı? Tam olarak Defi Nedir? bilmek istiyorsanız lütfen tıklayınız..:)

Bir önceki yazımız olan Cryptocurrency Token Nedir? Nasıl Alınır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yaz

Tokenmerkezi Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *