«

Livepeer coin nedir sorusu son zamanların dikkat çeken coin’ini almak isteyenler tarafından merak ediliyor. Livepeer, geliştiricilerin dağıtılmış video geliştirmesine olanak tanıyan Ethereum blok zinciri üzerine kurulmuş bir altyapı platformudur. Bu platform, canlı yayın için uygun maliyetli ve verimli bir altyapı sağlamayı amaçlamaktadır.

Bunun yanı sıra, internet üzerinden canlı yayın yapmak için gereken altyapı ve bant genişliği üzerinde üçüncü taraf denetimini ve çeşitli şirketlere yapılan ödemeleri ortadan kaldırmayı hedefler. Video etiketleri ve madencilik çevrimiçi yapılır. Video taramada nodelar, Livepeer ağında çalışarak GPU ve LPT’den yararlanır. Livepeer coin, ağı ve ağ içindeki işlemleri koordine etmek ve güvence altına almak için kullanılan yerel bir ağ tokenidir. Buna ek olarak, LPT tokenları, bahis için bir ödül olarak verilecektir. Ancak, ağ video uygulamaları için işlem ücretlerini ödemek için ETH kullanılır.

LPT Coin Nedir?

Livepeer, Ethereum’a dayanmaktadır. Ethereum, yazılımınıza ekonomik kurallar ve teşvikler oluşturmanıza izin veren bir platformdur. Livepeer, topluluk kullanıcıların video yayınlamak için ödeme yapabilmesine de olanak tanımaktadır. Bu durum da ETH kimin ne kadar ödeme aldığını söylemektedir. Ödeme alıp almayacağınızı veya ne kadar ödeme alacağınızı belirleyen kurallar belirleyebilirsiniz. Bu platform, Livepeer token veya LPT adlı bir kripto para birimine sahiptir. Livepeer kullanımı aracılığıyla yapılan tüm ödemeler ve tazminatlar ABD doları veya diğer para birimleri cinsinden değildir. Bu, LPT adı verilen bir kripto para birimi aracılığıyla yapılır. LPT, Livepeer ağınızı güvende tutmak için önemli kullanımlara sahiptir. Birçok kripto jetonu, diğer kripto para birimleri ve bazı durumlarda gerçek para birimleri ile değiştirilebilir.

Livepeer coin nedir
Livepeer coin nedir

Livepeer Avantajları Neler?

Livepeer özellikleri, internet üzerinden canlı video akışı için teknoloji destekler. Bu açıdan bazı kullanıcı türleri Livepeer alımı ile avantajlardan yararlanabilir. Canlı video ile uygulamalar oluşturmak isteyen geliştiriciler, video yeteneklerini geliştirmek için Livepeer’ı kullanabilir. Video, oyun, programlama, eğlence, eğitim kursları ve diğer içerik türlerini yayınlamak isteyen kullanıcılar, akış için Livepeer tabanlı uygulamayı kullanabilir. Yüksek görüntüleme ve yüksek akış ve altyapı maliyetlerine sahip yayıncı, altyapı veya genel masrafları azaltmak için Livepeer yatırım ile bunu gerçekleştirebilir.

LPT Coin Nereden Alınır?

LPT coin almak için dünyanın en büyük kripto para borsası olarak kabul edilen Binance kullanılmaktadır. LPT coin platformda LPT/BTC, LPT/BNB, LPT/BUSD ve LPT/USDT pariteleri kapsamında işlem görmektedir. Bu kapsamda LPT almak için öncelikle Binance borsasına üye olmanız gerekmektedir. Gerekli olan üyelik işlemlerini tamamladıktan sonra Binance hesap cüzdanınız için kripto para veya fiyat para birimi transferi yapmanız gerekir. Transfer işleminin sonrasında belirtilen dört parite türünden LPT alımı yapabilirsiniz. LPT – USDT arayüzünde bulunan limit sekmesinde belirtilmiş olan alana satın alınacak miktarı girmeniz yeterli olacaktır. LPT alımı ile birlikte Livepeer Coin nedir sorusuna da yanıt verebilecek ve gelecek vaat eden coin için yatırıma başlayabileceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Avax Coin Nedir? Avalanche Alımı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yaz

Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *