«

Mask Network  Coin nedir sorusu son zamanların dikkat çekici token’ini almak isteyenler tarafından merak ediliyor. Mask Network, Chrome, Edge ve Firefox tarayıcılarında çalışan, kullanıcıların şifreli mesaj göndermesine ve paylaşmasına izin veren bir platformdur. İnternet kullanıcılarını Web 2.0’dan Web 3.0’a getirmeyi hedeflemektedir. Bu açıdan Twitter ve Facebook’ta aktiftir. Mask Network token ise, sosyal medya platformlarında kripto para ticareti yapmanızı sağlar. Ayrıca kullanıcılar, dağıtılmış dosya paylaşımı ve arşivleme işlemlerini gerçekleştirmek için de bunu kullanabilir.

Mask Network Coin Nedir?

Mask Network coin, Twitter ve Facebook kullanıcılarının Web 3.0 özelliklerini kullanmasına izin verir. Bu açıdan, Mask Network platformunun yerel kripto para birimidir. Mask Network kullanımı amacı, NFT’ler veya dağıtılmış depolama alanı satın almaktır. Bunlar ERC20’ye dayanmaktadır. Öte yandan bu coin, Mask Network üzerinde ödül dağıtmak için de kullanılır. Mask coin projesinin amacı, Web 2.0 ve Web 3.0 arasında köprü görevi gören bir kripto para birimi yaratmaktır. Projenin hedeflediği işlevlerden biri, Mask Network kullanıcılarına sosyal ağdan ayrılmadan merkezi olmayan bir borsaya geçme imkanı vermektir. Sonuç olarak al-sat işlemleri daha hızlı gerçekleştirilebilir. Bu coin, platformun yerel yardımcı program simgesidir. Bu açıdan Mask Network özellikleri kapsamında coin aşağıdakiler için kullanılır:

  • Mak token sahipleri, Mak DAO’da ağ yönetişim kararları için oy kullanabilir veya Twitter (ITO) baş harfleri projelerine oy vermek için alt DAO’lara katılabilir.
  • Mask ağı özelliğinin aktif kullanıcılarına Mask tokenleri sağlanacaktır.

Mask Network Özellikleri

Mask Network Coin nedir
Mask Network Coin nedir

Mask Network alımı sonucunda pek çok özellik ile karşılaşılır. Bu açıdan ITO ve diğer zincir üstü modüller, Mask çekirdek ekibi veya DApplet geliştirici ekosistemi tarafından sağlanır. Bu akıllı sözleşmeler, BSC ve Ethereum gibi çeşitli EVM uyumlu zincirlerde dağıtılacak. Bunun yanı sıra Arweave gibi birden çok dağıtılmış depolama blok zinciri, içerik alımını hızlandırmak için dağıtılmış CDN’leri birleştirin. DApplet Sınıfı (Eklentiler): DApplet sınıfı, anında oylama ve daha fazlası gibi kredilerle DApplet’in eklenti deposunu içerir. Mask Network yatırım sonucunda Web 3.0 entegrasyonunu etkinleştirmek için SES (Güvenli ECMAScript), Shadow DOM ve çeşitli ilgili teknolojileri kullanılabilir. Bu grup, bu standartlardan oluşan bir komite ile Web 3.0 teknolojisinin geliştirilmesini destekler.

Mask Network Nasıl Alınır?

Mask Network almak için dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance kullanılmaktadır. Mask Network’ün token’i MASK platformda MASK/BNB, MASK/BUSD ve MASK/USDT pariteleri ile işlem görüyor. İlk olarak Binance’e üye olunması gerekmektedir. Üyelik işlemlerinin tamamlanması sonrasında Binance hesap cüzdanına kripto para veya fiyat para birimi transferi yapabilirsiniz. Belirtilmiş olan pariteler dahilinde MASK Coin alımı gerçekleştirebilirsiniz. MASK USDT işlemi yapabilmek için ilk olarak paritenin ara yüzüne gidilmesi gerekiyor. MASK USDT arayüzünde beliren limit sekmesine satın alınmak istenen miktarı giriniz. Miktarın girilmesi sonrasında MASK al emri ile birlikte satın alma işlemini yapabilirsiniz. Mask Network Coin nedir sorusuna da bu şekilde yanıt bulabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Avax Coin Nedir? Avalanche Alımı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yaz

Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *