«

FRONT, ALGO ve PRE, altcoinlerin bitcoin’in menzile bağlı fiyat hareketinden yararlanmasıyla %40’ın üzerinde yükseldi.

Eylül Üzerine. Bitcoin (BTC) $47,000 işaretinin altında dalgalanmaya devam etse bile, Algorand (ALGO) ve Solana (SOL) her biri yeni zirvelere yükseldikçe boğalar güçlü bir gösteri yaptı.

Altcoinlerden gelen güçlü performans, piyasanın BTC menzile bağlı olduğunda tipik olarak yükselen altcoin fiyatları ile karakterize edilen bir aşama olan “altseason” içinde olduğu argümanına daha fazla güven veriyor.

veriyor.

En yüksek 24 saatlik fiyat değişikliğine sahip en iyi 7 jeton. Kaynak: Cointelegraph Markets Pro

Cointelegraph Markets Pro ve Tradingview’den elde edilen veriler, son 24 saatteki en büyük kazananların ön araştırma (ön), sınır (ön) ve Algorand (ALGO) olduğunu gösteriyor.

Presearch, Wyre’yi pazarına entegre ediyor

Blockchain tabanlı merkezi olmayan bir arama protokolü olan Presearch, son 24 saatte %61,3’lük bir kazanç kaydetti ve yatırımcıların projenin Android telefonlarda bir arama motoru seçeneği olarak son eklenmesine olumlu tepki gösterdiği görülüyor.

Cointelegraph Markets Pro’dan gelen vortecs ™ verileri, Eylül ayında PRE için yükseliş görünümünü tespit etmeye başladı. 5, son fiyat artışından önce.

Cointelegraph’a özel VORTECS ™ puanı, piyasa duyarlılığı, işlem hacmi, son fiyat hareketleri ve Twitter etkinliği gibi veri noktalarının birleşiminden elde edilen geçmiş ve mevcut piyasa koşullarının algoritmik bir karşılaştırmasıdır.

VORTECS ™ puanı (yeşil) ve ön fiyat. Kaynak: Cointelegraph Markets Pro

Yukarıdaki grafikte görüldüğü gibi, Eylül ayında pre için vortecs™ puanı yeşil bölgeye yükseldi. 5 ve fiyatı ertesi güne göre %94 artmaya başlamadan yaklaşık 84 saat önce 71’in en yüksek seviyesine ulaştı.

Bu ilgiyi ÖNCESİ gelir aşağıdaki platforma entegrasyonu ile Wyre kolaylığı sağlar satın alma ÖN belirteçleri ile doğrudan pazarına sahip bir kredi kartı.

Frontier mobil olmaya hazırlanıyor

24 saatlik grafikteki en büyük ikinci kazanç, Ethereum, Binance Akıllı zinciri ve Harmony dahil olmak üzere bir dizi blok zinciri destekleyen zincir-agnostik merkezi olmayan bir finans toplayıcısı olan Frontier’dir.

Cointelegraph Markets Pro’dan gelen vortecs ™ verileri Eylül ayında FRONT için yükseliş eğilimi göstermeye başladı. 4, son fiyat artışından önce.

VORTECS ™ skoru (yeşil) ve ön fiyat. Kaynak: Cointelegraph Markets Pro

Yukarıdaki grafikte görüldüğü gibi, FRONT için VORTECS™ puanı Eylül ayında yükselmeye başladı. 3 ve Eylül ayında 72’in en yüksek seviyesine ulaştı. 4, önümüzdeki üç gün içinde fiyatın %80 artmasından yaklaşık 48 saat önce.

Eylül ayında fiyat artışı. 9. proje, Twitter Özet akışında proje için “yeni bir sınır” olduğunu ima eden bir teaser videosu düşürdü ve bir akıllı telefondaki sınır protokolü arayüzünün bir ekran görüntüsünü sağladı.

Algorand’ın benimsenmesi artıyor

İzin verilmeyen saf bir proof-of-stake blockchain protokolü olan Algorand (ALGO), 2.48 $ ‘ da yeni bir çok yılın en yüksek seviyesine ulaştıktan sonra bir kez daha en iyi performans gösterenler listesinde yer alıyor.

Cointelegraph Markets Pro’nun verilerine göre ALGO için piyasa koşulları bir süredir elverişli.

ALGO fiyatına karşı VORTECS™ puanı (yeşil). Kaynak: Cointelegraph Markets Pro

Yukarıdaki grafikte görüldüğü gibi, ALGO için vortecs™ skoru haftaya giren yeşil bölgeye girdi ve Eylül ayında 70’in en yüksek seviyesini kaydetti. 4, fiyatın %114 artmasından yaklaşık üç gün önce.

ALGO için devam eden yükseliş, Algorand’ın Ekim ayında yönetişim yeteneklerini ortaya koymaya hazırlanmasıyla ortaya çıkıyor. 1 ve proje, ülkenin blockchain altyapısının geliştirilmesine yardımcı olmak için seçildikten sonra El Salvador hükümetinden de büyük bir güven oyu aldı.

Genel kripto para piyasa değeri şu anda 2.143 trilyon dolar seviyesinde ve Bitcoin’in hakimiyet oranı %41.1.

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

kaynak:cointelegraph.com

Bir önceki yazımız olan Bir Hata Yüzünden 100 Bin Dolarlık Nft Yok Oldu başlıklı makalemizde Kripto Haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Alperen Bayraktar Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *