«

Polkastarter coin nedir sorusu dikkat çeken token’lar arasında önemli bir soru olarak öne çıkıyor. Polkastarter, başlangıçta teslim edilen ürünleri (IDO) başlatmak ve yönetmek için bir platformdur. IDO, erken aşamadaki projelerin beyaz listeye alınmış topluluk üyelerine sınırlı sayıda jeton sattığı önceden listelenmiş bir jeton dağıtımıdır. Polkastarter özellikleri, finansman, topluluk gelişimi ve sürdürülebilir token dağıtımı temalarını kapsamaktadır.

Ek olarak, Polkastarter’ın istikrarlı değişimi, topluluk üyelerinin belirteçleri aşırı konumlandırmasını önler ve merkezi olmayan listelemeden sonra onları oynaklıktan korur. Bunun yanı sıra, katılımcılara belirteçlere ve proje demolarına erken erişim sunar. Proje başlatma sermayesini artırmak için ön listeleme ve düşük giriş fiyatlarına erişim genellikle büyük yatırımcılar için ayrılmıştır. Polkastarter kullanımı, topluluk üyeleri için Polkastarter ekibince incelenen projelere erken erişim sağlar.

POLS Coin Nedir?

Ağdaki tek kripto para birimi olan POLS, gelecekteki token satışlarına katılma olasılığını artırır. Polkastarter platformuna veya IDO hissesine dayalı yeni bir token satışı, daha önce 1000 Polkastarter token gerektirmiştir. Ayrıca, her token satışı, ilgili projeler için farklı koşullara sahip olabilir. Müzayede sırasında satın alınabilecek maksimum miktar önceden belirlenir. POLS jeton sahipleri, ürün özellikleri, jeton yardımcı programı, açık artırma türleri hakkında oy kullanabilir ve hatta Polkastarter’da hangi projelerin yer alacağını belirleyebilir. İşlem ücretleri Polkastarter coin tarafından ödenmelidir.

Polkastarter Coin Nedir
Polkastarter Coin Nedir

Neden Polkastarter Tercih Edilmeli?

Polkastarter yatırım konusu yatırımcıları merak ettiren bir konudur. Polkastarter daha tasarım aşamasındayken, kurucular projenin birlikte ölçeklenebilirlik, çalışabilirlik, yönetişim, hız ve ölçeklenebilirliği birleştirmesini gerektirmiştir. Kurucusu, çeşitli seçenekleri tarttıktan sonra, Substrate’a sunmasına dayanarak Polkadot’u seçmiştir. Bu da ona basit bir sistemle özel bir blok zinciri ağı kurmasına izin vermiştir.

Polkadot, Polkastarter için gerekli tüm özelliklere sahiptir. Bitcoin ve Ethereum gibi popüler blok zinciri ağlarının elde etmek istediği ölçeklenebilirlik ve hız kombinasyonuna sahiptir. Ayrıca diğer ağlara göre çok daha düşük bir orana (GAS) sahiptir. Başka bir özelliği ise karmaşık kullanımıyla, diğer ağların karşılaştığı yönetim ve ölçeklenebilirlik sorunları hakkında endişelenmenize gerek kalmamasıdır. Polkastarter alımı, bu yönetişim mekanizmasını diğer ağ kullanıcılarının ihtiyaç ve isteklerine göre zaman içinde gelişecek şekilde kullanmak üzere tasarlanmıştır.

POLS Nasıl Satın Alınır?

POLS coin satın almak için Binance üzerinden işlem yapılabilmektedir. POLS için Binance üzerinden POLS/BTC, POLS/BNB, POLS/BUSD ve POLS/USDT paritelerinde işlem sürmektedir. POLS fiyatları da borsa üzerinden anlık olarak takip edilebilmektedir.

POLS satın almak için ilk olarak Binance’e üye olunması gerekmektedir. Üyeliğin tamamlanması sonrasında Binance hesap cüzdanına belirtilen paritelerde transfer işlemi yapılabilir. POLS USDT işlem çiftinden işlem yapabilmek için paritenin arayüzüne giriş yapılmalıdır. POLS USDT arayüzünde limit sekmesi kısmında belirtilmiş olan alana satın alınmak istenen miktar girilmelidir. Miktarın girilmesi sonrasında POLS al emri ile birlikte satın alma işlemi tamamlanacaktır. Polkastarter coin nedir sorusuna da bu işlem ile yanıt verilebilmektedir.

 

Bir önceki yazımız olan Avax Coin Nedir? Avalanche Alımı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yaz

Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *