«

Shiba Token Nedir ?

Shiba token nedir? shiba tokenler ler birçok kripto borsasında bulunmaktadır. Doge coin’in rakibi olarak orata çıkan tokenimiz, günümüzde oldukça popüler bir hale gelmiştir. Doğrudan para ile satın alınamayan Shiba token, takas edilerek alınabilmektedir. Bu tokene sahip olabilmek için ilk olarak yapmanız gereken şey bir kripto para borsanından alabileceğiniz farklı para birimlerine sahip olmak olmalıdır. Genellikle alabilmek için Bitcoin ( BTC ), Ethereum ( ETH ) ve Tether ( USDT ) kullanılmaktadır. Son zamanlarda oldukça öne çıkmaktadır. Bu nedenle mutlaka bu coin çeşidine yatırım yapmanız gerekmektedir.

Yararları Nelerdir ?


Shiba Token kullanıcılarına milyonlarca token almaya izin veren ilk token çeşidi olmaktadır. Bu da onların ne kadar büyük bir pazara sahip olduğunu tüm borsa dünyasına göstermektedir. Son yaşananlardan dolayı Shiba , Doge coinin katili olarak da isimlendirilmeye başlanmıştır.

Shiba Token Nedir
Shiba Token Nedir

Bu nedenle de birçok insan Shiba Token’e yatırım yapmaya başlamıştır. Temel kaynağın yüzde 50’si Uniswap üzerinde bulunmaktadır ve bunlara kimse dokunamamaktadır. Güvence parası olarak kenarda durmaktadırlar. Piyasada olan birçok token gibi Shiba token de Ethereum kökenli olmaktadır. Toplam olarak piyasada 1 kentilyon adet bulunmaktadır. 395 milyon token ise dolaşımda bulunmaktadır. Genel görüşlere göre kısa süre içerisinde diğerlerine fark atacak.

Shiba Token Nasıl Alınır ?


Shiba token Nedir?, Shiba Token Nasıl Alınır? Shiba alırken en önemli adım işlem yapacağınız borsayı seçmek olmalıdır. Şu anda Coinzo ve Binance Global’de bulunmaktadır. İki sisteme de bakarak hangisi size uygun geliyorsa orayı tercih edebilirsiniz. Bu platformlara giriş yapabilmeniz için üyelik oluşturmanız gerekmektedir. Üye olduktan sonra yapmanız gereken son adım ise hesabınıza para yatırmanız gerekir. Sistemin size sunduğu seçenekler ile kolay bir şekilde para yükleyerek kripto para borsasına giriş yapabilirsiniz. Sisteme giriş yaptıktan sonra Shiba tokeni arama kısmına yazabilir ve kolayca bulabilirsiniz. Bu sistem üzerinden istediğiniz gibi alım satım işlemleri yapabilirsiniz. Kripto para borsalarını sürekli ve düzenli bir şekilde kontrol ederek önünüze çıkan fırsatları da hızlı bir şekilde değerlendirerek çok daha fazla miktarlarda kazanabilirsiniz.

Diğer token tanıtımları için lütfen tıklayınız… Sizlere daha iyi hizmet vermek için her zaman kendimizi daha çok geliştiriyoruz.

Bir önceki yazımız olan BitTorrent Token ( BTT ) Nedir ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yaz

Tokenmerkezi Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *