«

Shiba Yükselecek Mi ?


Shiba coin doğrudan para ile satın alınamamaktadır. Bu tokeni alabilmek için ilk olarak farklı bir kripto paraya sahip olunması gerekir. Ardından takas yaparak kullanıcılar shiba coin sahibi olabilmektedir. Şuanda düşüş nedeniyle google’de en çok aranan sorular arasında “Shiba Yükselecek mi?” olarak gördük. Volalitesi yüksek olan shiba coin fazla işlem hacmine de sahip olmaktadır. Shiba günlük işlem hacmi 4 milyar lira civarında seyretmektedir. Bu paraların yarısı Vitalik Buterin’de bulunurken diğer yarısı da Uniswap havuzunda yer almaktadır. 2021 Nisan’da Shiba coin düşüşe geçmiştir. Mayıs sonu itibari ile de bu düşüş devam etmektedir. Shiba coinin şu anda değeri 0.0000111 TL olarak belirlenmiştir. Yatırımcıların en merak ettiği konu ise Shiba’nın gelecekteki durumudur.

Shiba Neden Düştü? Yükselme İhtimali Var Mı?


2021’de işlem hacminde artış görülen Shiba coinin Haziran ayında yükselişe geçeceği tahmin ediliyor. Bu nedenle de analistler yatırımcıları uyarmaktadır. Şu anda fiyatında düşüş mevcut ile Shiba coin sahibi olmak oldukça mantıklı bir hareket olacaktır. Coinler sosyal hayattan da çok fazla etkilenmektedir. Shiba coin için bu etkiyi Elon Musk sağlamıştır. Twitter hesabından tweet atarak Shiba coin aldığını açıklayan Elon Musk birçok insanın da Shiba’ya yönelmesini sağlamıştır.

shiba yükselecek mi?
shiba yükselecek mi?

Coin üzerine bu ilginin olması da fiyatların artmasına sebep olmaktadır. Bu nedenle hiçbir zaman tahmin etmek mümkün değildir. Ancak ani düşüşlerden sonra uzmanlar Shiba coin üzerinde büyük bir artış yaşanacağını ön görmektedir. Bu şekilde kafamızda olan Shiba Yükselecek mi? sorusunun cevabını uzmanlar yüksek ihtimalle yükseleceği yönünde cevaplar vermektedir.

Düşüşler Yanıltıcı Olmamalı


Kripto para piyasası üzerinde yapılan incelemelerde shiba coin için şu anlık çok parlak bir gelecek görülmüyor. Ama uzmanlar uzun süreli yatırımlarda Shiba coinin yükseleceğini söylemekte. Bu nedenle de kullanıcıların akıllarında soru işaretleri mevcut. Her zaman konu üzerinde araştırma yapmak ve kripto paranın önceki hareketlerini izlemek çok daha mantıklı bir seçenek olabilir. Peki Shiba Yükselecek mi? İncelendiğinde de tekrar yükseliş olabileceği ön görülüyor. Bu durumu etkileyen dış etkenler olursa yükselme beklenenden de erken gerçekleşebilir. Yatırımcılar düşük bir rakamda iken herkese shiba almalarını tavsiye ediyor. Bu piyasa için en büyük isimlerden olan Elon Musk’ı da takip etmek iyi bir danışmanlık sağlayarak yatırımcılara yol gösterecektir.

Shiba token nedir?

Bir önceki yazımız olan Cryptocurrency Token Nedir? Nasıl Alınır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yaz

Tokenmerkezi Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *