«

Synthetix Network Token ( SNX ) Nedir? Nasıl Alınır?

 

Synthetix Network Token, Ethereum üzerinde çalışan bir token olmaktadır. Aynı blok zincirinde olması ile gerçek para birimleri, hisse senetleri ve para endeksleri ile birlikte etkileşim halinde bulunmaktadır. Synthetix Token ürünler ihraç ve ticaretleri sonucunda çalışan bir likidite protokolü ile hareket etmektedir. buradaki sistemlerde olan varlıklara Synth adı verilmektedir. Bu token ise varlıkların fiyaatları ile çalışmaktadır. Diğer coinler USD dolarını takip ederken, Synthetix içerisinde kripto para birimleri, endeksler ve emtialar da bulunmaktadır. Synthetix Network Token ise merkezi olmayan bir varlık platformudur. Bu platformun amacı ise yazılım geliştiriciler ile birlikte güçlü ürünler geliştimek ve bir bilgi merkezi haline gelmektedir.


Kullanıcıya Neler Sunulmaktadır ?


Merkezsiz bir borsa sunan SNX, kullanıcılarına sonsuz bir likidite avantajı da sağlamaktadır. İstediğiniz takdirde herhangi bir likidite sınırlaması olmadan 20’deb fazla farklı Synth ulaşımı da gerçekleştirebilirsiniz. Platform üzerinden borsa kullanımını gerçekleştirerek sözleşmeler ve kişiler arasında bağlantıları da sağlayabilirsiniz. Borsa P2C algoritması ile çalışmaktadır. İşlemleriniz ise çok kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir. Platform içerisinde farklı teminat hazuları da yer almaktadır.

Synthetix Network Token ( SNX ) Nedir? Nasıl Alınır?
Nedir? Nasıl Alınır?

Bunlar içerisinde olan teminatlarda token sahibi olan havuz sorumlu olmaktadır. Synthetix Network içerisinde iki farklı token bulunmaktadır. İlki SNX Token ve ikinicisi de Synth olarak öne çıkmaktadır. En önemli olan konu SNX sahiplerininin tokeni teminat olması için sistemde kitli bir şekilde tutmasıdır. Bu da depolama işlemi olarak adlandırılmaktadır. Kilitlenmiş ve depolanmış olan SNX Token alım satım işlemleri içerisinde özgürce kullanılabilmektedir.


Synthetix Network Token Nasıl Alınır ?


Farklı borsalar içerisinde Synthetix Token bulunmaktadır. Bu borsalar arasında araştırma yaparak size en güvenilir geleni bulabilirsiniz. Aradığınız borsaya ulaşmak için mutlaka iyi bir araştırma yapmalısınız. Yorumları okumak sizlere iyi bir fikir verecektir. Kullanacağınız borsa platformuna karar verdikten sonra ise üyelik oluşturmalısınız. Üyeliklerin ardından sisteme para yatırarak istediğiniz kadar token ya da coin satın alımını gerçekleştirebilirsiniz. Bu varlıklarınızı ise istediğiniz şekilde kullanabilir ya da sadece birikitirerek katlamaya çalışabilirsiniz.

Diğer Token Tanıtımları için lütfen tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Cryptocurrency Token Nedir? Nasıl Alınır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yaz

Tokenmerkezi Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *