«

Theta Nedir?

Son zamanlarda adı çok duyulan Theta yeni nesil bir video yayınlama ve izleme platformudur. Bu platform tamamen blok zinciri tabanlıdır. Theta nedir cevabı 76 milyon dolar değerinde bir piyasa olacaktır. Toplamda 1 milyar Theta tokenin 870 milyon adeti dolaşımda bulunur. Platformun oluşturulmasının ana sebebi ise diğer platformların düşük kalite hizmet sunması ve üyelerden fazla ücret istenmesidir.

Theta nedir son dönemlerde herkesin aklında olan bir sorudur. Bu konun merak edilmesinin temel amacı ise platformun birçok yararının bulunmasıdır. Theta üç ana konu ile öne çıkar. Theta’yı tercih eden izleyicilerin kaynaklarını diğer üyeler ile paylaşması durumunda ödül olarak Theta token kazanma ihtimali bulunmaktadır. Yüksek kalite ile hizmet veren sistem dünyanın her alanından ulaşılabilirdir. Çok az masraflı olan sistem her bütçeden üreticiye de olanak sağlamaktadır. Böylece kazançlar da fazla oluyor. Theta token resmi internet sitesi için tıklayabilirsiniz.

Theta Nedir? Theta Nasıl Alınır?
Theta Nedir? Theta Nasıl Alınır?

Theta Çalışma Grupları Nelerdir?

Theta eth – 20 üzerinden işlem sağlar. Bu da güvenli ve sağlam bir alt yapısı olduğunu belli etmektedir. Theta çalışma grupları üç farklı temele sahiptir. İlk grup kurumsal doğrulayıcı node üzerinden çalışır. Bu grup içerisinde ağ kullanımı sağlamak için Theta tokenler stake edilmektedir. Üyeler fenellikle şirketlerdir. Örnek olarak Google ve Samsung verilebilir. Koruyucu Node ise kurumsal doğrulayıcı şirketler tarafından önerilmiş olan işlemlerin düzgün ilerlemesi amacı ile çalışır.
Theta çalışma grupları arasınad sonuncusu ise edge node grubudur. Bant genişliklerinin paylaşımları ve video akışları bu grup tarafından düzenlenmektedir. Theta ağı üzerinde farklı uygulamalar da geliştirilebilir.

Doğru yatırımlar için tokenmerkezi.com üzerindeki coin ve token tanıtımları kategorimizi incelemenizi öneririz. Token Tanıtımları kategorisi için tıklayınız…

Theta Nasıl Alınır?

Theta token satın almak için ilk adım güvenilir ve sağlam bir alt yapıya sahip olan kripto para borsası bulmak olacaktır. Borsayı bulduktan sonra Theta nasıl alınır cevaplanması oldukça kolay bir sorudur. Borsaya üye olunması gerekir. 18 yaşından büyük her kişi üyelik işlemlerini yapabilmektedir.
Theta nasıl alınır özellikle video platformu için önemli bir sorudur. Borsalara para yatırılması ile istenen miktarlarda Theta token almak mümkündür. Bu tokenleri saklamak için ise dijital cüzdanlar büyük bir önem taşımaktadır.

Bir önceki yazımız olan Tron Nedir? Trx Coin Nedir? Nasıl Alınır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yaz

Tokenmerkezi Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *