«

XLM Coin Nedir? Stellar Geleceği

XLM Coin Nedir, Bir ödeme platformu olan Stellar, bankaların ödeme sistemleri ile tüm kullanıcıları birleşitirmektedir. Stellar nedir cevabı ise küresel finans sistemlerinin geliştirilmesini amaçlayan bir platform olarak verilebilir. Temel amaç tüm kullanıcıların işlemlerini güvenli ve kolay bir şekilde gerçekleştirmesidir.
Stellar üzerinden farklı para birimleri ile de işle yapılabilmektedir. Bu da XLM Coin nedir? cevabının evrensel bir işlem imkanı sağladığını göstermektedir. Sistem üzerinden yapılmış olan tüm finansal işlemlerde çok daha az komisyon alınır ve işlemler çok kısa süreler içerisinde gerçekleşir. Stellar 2014 yılında kurulmuştur. Eskiden Ripple ile aynı platforma sahiptir.

XLM Coin Nedir?

Stellar ağının para birimi olan Stellar XLM coin, küresel ekonomiye katkı sağlanması amacı ile oluşturulmuştur. 2014 yılında 50 milyar tane piyasaya sürülen XLM coin zaman içerisinde büyük bir önem taşımıştır. Günümüzde XLM coin nedir cevabı geleceğin bankacılığı olarak verilebilmektedir. XLM merkezi olmayan bir yapıya sahiptir. Bu nedenle de risksiz bir grupta yer alır. Steller Geleceği yani XLM Coin Geleceği hakkında herkes iyi yönlü düşünmektedir.

XLM Coin Nedir? Stellar Geleceği
XLM Coin Nedir? Stellar Geleceği

Stellar üzerinde yapılan işlemler ilk kullanıcılar da korunmaktadır. Blok zincirleri ile çalışan Stellar finans dünyasında da avantajlı bir durumun öncüsü olacaktır. XLM nedir cevabı olan kripto para giderek ekonomi dünyasında da öne çıkan bir madde olacaktır. 2017 yılının Ekim ayında IBM ve Stellar arasında yapılan anlaşma ile XLM değerinde de artışlar yaşanmıştır.

Tüm coin tanıtımlarını tokenmerkezi.com üzerinden görebilirsiniz. Kategorimizi incelemek için tıklayabilirsiniz

Stellar (XLM) Nasıl Satın Alınır ?

Her kripto parada olduğu gibi ilk durum güvenilir bir borsa bulmaktır. Borsalara göre Stellar nasıl satın alını r cevabı farklılaşabilir. Temel adımlar ise çok benzerdir. İlk olarak kripto para borsası üzerinde hesap açılması gerekir. Bu hesap açma işlemi için mutlaka 18 yaşın üstünde olunması gerekir. Üyeliklerin tamamlanması ile tek adım para yüklemek olacaktır. İstenen miktarlarda para yüklemesi yapılabilir.
Para yüklenmesinin ardından al sat kısmında XLM bulunmalı ve istenen miktarlarda alınmalıdır. Kısa süre içerisinde XLM coinler hesaba yüklenecektir. Stellar nasıl alınır cevabı cevabı oldukça basittir ve işlemleri çok kısa sürmektedir. XLM güncel değeri ise 3 TL olmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Kripto Para Madenciliği Ne Zaman Başladı? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yaz

Tokenmerkezi Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *