«

XRP Yükselecek Mi? Ripple Son Durumu Hakkında

XRP yani Ripple, geçen aylarda SEC ile sıkıntılı dönemler yaşamıştı. Bundan dolayı da yatırımcılar coine olan güvenini kaybetmiş ve XRP hızlı bir şekilde değer kaybetmeye başlamıştı. Google’de en çok aranan XRP yükselecek mi? oldu. En hacimli kripto paralardan olan XRP bu yerini de hızlı bir şekilde kaybetti. Bu kötü haberlerin ardından Ripple iyi durumlar da yaşadı ve yeniden artış göstermeye başladı. Yatırımcılar ve piyasa analistleri tarafından yapılan tahminler ise XRP coininin yeniden yükseleceğini gösteriyor. Rippler hala en güçlü coinlerden biri ve kullanıcılar tarafından da bir yatırım aracı olarak çok sık bir şekilde tercih ediliyor. İnsanların Ripple geleceğini merak etmesinin sebeplerinden biri de bu olarak görülüyor.

XRP Yükselen Bir Grafik Sergiliyor


XRP coini 15 milyon dolarlık bir piyasa hacmine sahip. Bu da genel sıralamada dördüncü sırada olmasını sağlıyor. Ripple yani XRP büyük bir piyasaya sahip olduğu için yatırımcılar da yükseleceğini düşünüyor. Günlük yapılan grafiklerde XRP son zamanlarda hep 1 dolar üstünü görüyor. Bu da coinin yükseleceğinin en büyük kanıtı olarak öne çıkıyor. Ancak coin üzerinde değerlerde çok fazla dalgalanma mevcut bu da coinin değerinin çok fazla hareketli olduğunu söylüyor.

XRP Yükselecek Mi ? Ripple Son Durumu Hakkında
XRP Yükselecek Mi ? Ripple Son Durumu Hakkında

Son günlerde XRP değeri 0,90 dolar ve 1,66 dolar arasında seyrediyor. Bu da herkesin kararsız bir şekilde hareket etmesine sebep. Analistler ise olaylara optimist bir göz ile bakmayı tercih ediyor. Analistlere göre xrp yükselecek mi? sorusunun cevabı şuanda değerli bir coin olduğu için olumlu yönde.

Alıcılar Değerleri Yükseltecek


XRP değerlerinin yükselecek olmasının en büyük kaynağı da coinin alıcıları. Kripto para piyasası üzerinde çok fazla XRP sahibi olan insan var. Çok fazla miktarlarda olan alıcılara ise balinalar adı verilir. Bu balinalar XRP’lerini tuttuğu için piyasa üzerinde bir düşüş yaşanmıyor ve aksine çok daha fazla artış görülmesi amaçlanıyor. Her kripto para için farklı dönemler yaşanabilmektedir. Bu oldukça normal bir durum olmaktadır. Direnç seviyelerinin kırılması ve değerlerin yükselmesi de herkes tarafından mümkün görülüyor. Bu nedenle yatırımcılar ellerinde olan XRP’leri satmıyor. Artış imkanı çok hızlı olacak gibi tahmin edilmekte. Ripple çok daha fazla değeri önümüzdeki günlerde kazanabilir.

Ücretsiz Coin Nasıl Alınır?

Bir önceki yazımız olan Cryptocurrency Token Nedir? Nasıl Alınır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yaz

Tokenmerkezi Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *